Užitečné rady pro nákup auta v Německu.
Autobazary v Německu nabídka


Pořízení auta

Můžete-li si cestou do Německa vzít někoho kdo autům rozumí učiňte tak nebo alespoň někoho, kdo daný model auta vlastní. Protože člověk, který již tento model má zná jeho nejčastější vady. Pokud neznáte nikoho takové, zkuste se poohlednout na internetu o informacích pro pořizování ojetého auta tohoto modelu nebo si pročtěte fóra a često řešené problémy.

Vytiskněte si inzerát z internetu a porovnejte skutečný stav vozu s informacemi na internetu. I toto srovnání Vám může pomoci udělat si obrázek o prodejci.

Určitě při samotném srovnávání auta je dobré rozlišovat mezi závadami, jelikož velmi malý problém s cenou opravy za pár stovek může být přijatelnější než hledat auta zase od začátku a riskovat, že najdete vozidlo ve znatelně horším stavu.

Určitě je dobré od začátku myslet na to, že zakoupené auto z Německa je třeba dopravit do ČR. Můžete si jej převéz na vozíku k tomu určeném, koupit si převozní značku nebo také si nechat poslat auto po železnici. Doporučuju si zjistit náležitosti k převozu potřebné.

Spousta dovozců automobilů nabízí dovoz auta na přání, netroufáte-li si na dovoz auta samostatně můžete oslovit některého autobazaristu, ovšem počítejte s poplatkem či provizí pro autobazaristu za dovoz auta do ČR.