Užitečné rady pro nákup auta v Německu.
Autobazary v Německu nabídka


Ojetá auta

Co vás čeká při nákupu ojetého auta a na co si dát pozor? Zajímá Vás jak si vybrat správně ojeté auto? Čtěte dál.

Ojetá auta jsou mocc široký pojem, ale slučuje je jedno společné – ojeté auto před Vámi již někdo vlastnil a kupujete jej bez záruky nebo s omezenou zárukou.

Ojetá auta na prodej

Co dělat před nákupem?
Ověřte si VIN vozidla, vozidlo si pořádně prohlédněte, nejlépe s mechanikem a projeďte si jej (jako řidič). Porhlédněte si také jeho velký technický průkaz a ověřte údaje, je-li to možné vyžádejte si servisní knihu a faktury o provedených opravách.
Co dělat před nákupem?
Mezi částé základní opravy patří výměna oleje, výměna rozvodů a podrobnější kontrola v servise. Je jistě mít pocit, že rozvody a olej byly vyměněny než spoléhat na to, že to předchozí majitel udělal.

Ojetá auta z Německa

Většina aut z Německa nemá stočený tachometr, můžete najít vozy s úplnou servisní historií, obvykle jsou provozována na kvalitnějších komunikacích a také často mají vyšší výbavu než vozidla při srovnatelné ceně.

Ojetá auta levně

Při nabídce ojetých aut s velmi výhodnou cenu buďte opatrní, zda vozidlo nemá nějakou skrytou vadu apod. Raději nechte auto důkladně prověřit v servisu a také si ověřte všechny informace získáné pomocí VIN kódu. Rozhodně neplaťte za auto předem.