Užitečné rady pro nákup auta v Německu.
Autobazary v Německu nabídka


Inzerce aut

Kde hledat auta na prodej? Jaké jsou servery s inzercí aut a jak si najít inzeráty pouze od soukromníků? Čtěte dále

Na internetu existuje spousta inzertní serverů umožňujících inzerci aut. Ať jste prodávají nebo kupují neznamená to pro Vás, že musíte každý z nich projít. Stačí navštívit několik největších. Nejprve je potřeba si říci, zda hledáte inzerci aut v Česku nebo v Německu.

Německá inzerce aut

Mezi nejpoužívanější neměcké inzertní servery s auty patří Mobile.de a Autoscout.de. Návody na použití těchto serverů uvádíme na dalších stranách tohoto webu, proto je zde nebude více popisovat. Návody zde: Mobile a Autoscout.

Inzerce aut v ČR

Mezi velké inzertní servery s auty patří Sauto.cz a Tipcars.com. Sauto.cz obsahuje inzeráty jak soukromých prodejců tak prodejců aut (autobazary, autosalony). Je zde možnost filtrování vozidel podle Vašich parametrů a provozovatel je Seznam. Tipcars.com obsahuje auta zejména z od prodejců aut jako jsou bazary a autosalony. Dále můžete navštívit také Auto.Bazos.cz, Sbazar.cz, Otomoto.cz a Hyperinzerce.cz.

Soukromá inzerce aut

Pokud chcete hledat zejména soukromé inzeráty doporučujeme na Sauto.cz využít filtrování prodejců a vybrat pouze soukromý. Zobrazí se Vám inzeráty zadané jako soukromé, ale můžete zde také občas narazit na inzerci dovozců aut a menších autobazarů, kteří přidali inzerát jako soukromníci.