Užitečné rady pro nákup auta v Německu.
Autobazary v Německu nabídka


Dražby automobilů

V dražbách automobilů můžete pořídit automobil za výhodnou cenu. Kde se takové dražby pořádají a odkud pocházejí dražená auta? Čtěte více.

Lidé často vyhledávají dražby automobilů z exekucí. Dražby jsou pořádané exekutory, obvykle v rámci dražeb zabavených movitých věcí. Na těchto dražbách můžete vydražit auto za výhodnou cenu. Nevýhodou pak může být méně známé informace o stavu vozidla, pořadatel dražby obvykle umožňuje před dražbou prohlídku dražených věcí, přesto při běžné koupi auta si můžete auto projet kam potřebujete, doptat se majitele na potřebné informace o voze a také můžete získat od majitele informace a doklady o servisní historii vozu. Na drážbách jsou obvykle zvěřejněny údaje o vozidle (jako je objem, výkon motoru, počet najetých km, info o technické či VIN) nicméně na drobnosti se majitele vozu nedoptáte. Zda jsou u vozu přiloženy klíče, technický průkaz či dokonce servisní knížka záleží na každém jednotlivém draženém vozidle.

Dražby zabavených automobilů 2014

Dražby se konají u exekutorů v předem stanovený datum a čas. Před dražbou si můžete dražená vozidla prohlédnout. Kdy se takové dražby konají můžete zjistit na webových stránkách daného exektora. V dnešní době se draží automobily také přes internet. Prohlídka dražených aut po internetu probíhá ve stanovený čas, datum a místo.

Zajímat vás mohou také aukce aut.